What I´ve done..

9. srpna 2011 v 18:22 |  Tattered Diary.
Deníček se mi nějak rychle zaplňuje. Všimla jsem si.:D Už mám lepší náladu. Rozhodla jsem se ,že zítra ráno půjdu fotit. Teď jsem skoro furt doma ,protože nikdo z přátel není nablízku. To jede jenom dovolená,týden doma,dovolená a tak furt dokola. Já byla tento rok na dvou dovolených a ta druhá se ještě k tomu vůbec nepovedla. Závidím jim to. Ikdyž..možná nemám co. Taky vůbec nejsou se svými přáteli.
Dnešek je takový..ani nevím jaký..chvíli smutný ,chvíli veselý. Ještě před chvílí jsem sbírala mirabelky na slivovici...(mimochodem sbírám je skoro každý den) bratránka z toho vždycky vynechám, aby to nemusel dělat. Dávám mu milost. On by měl správně taky sbírat..Dneska už opadávaly poslední a babička se rozhodla ,že to společně doděláme. I s bratránkem. Jenže tam byla spousta kopřiv a já mám na ně zvýšenou reakci. Začne mi to červenat,dělají se tam pupupínky a svědí to tak 4x víc než by mělo. No tak jsem sbírala jen málo ,ale stejně jsem byla popálená.
No a najednou se ozvala babička ,,Míšo ty jsi hodný ,že mi pomáháš. Jsi hodnější než K. ,ta to svojí mamince nepomáhá sbírat.". Myslela jsem si ,že vybuchnu. Začala jsem po ní a po bratrancovi křičet ,že já to tady dělám celý měsíc a ona potom na mě vyblije takový kid. A ona na to ,že tam vůbec nemusím chodit. No tak já tam chodit nebudu. Se na ni můžu vysrat.:D Dneškem jsem pochopila, že musím začít žít naplno. Já žiju tak ze čtvrtky. Ostatní prostě vynechávám a tak si tu tříčtvrtku pěkně odeberu a přidám jí ke čtvrtce. Musím něco podniknout.
Vaše K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama