Červen 2011

Loučení..a plno smutných,dlouhých obejmutí..

30. června 2011 v 19:59 | K. |  Tattered Diary.

Dnešek byl hrozný...hrozně smutný den..Chtělo se mi plakat..a taky ,že jo..rozplakala jsem se..Přišla jsem doškoly s bonboniérou..pro pana učitele..Pak bylo to dlouhé a nudné hlášení o prospěchu všech dětí ve škole..(mimochodem kamarád měl 129zameškaných neomluvených hodin)..pak přišlo vysvědčení..mám 4 dvojky..taťka mě za to nemá rád..pak přišla ta nejsmutnější chvíle roku..chvíle ,kterou všichni čekali..loučení..odchází moje milá Sabinka..moje smutná,introvertní,bláznívá,milá a úžasná Sabinka..:'(♥ Zabila bych tu její matku! Proč se sakra musí odstěhovat do Zlína?Řekněte mi..Proč..? Ona nechce..Je mi jedno jestli má její mamka ve Zlíně přítele..byl u nich dvakrát a to asi stačilo k tomu aby se do sebe definitivně zamilovali.její mamka na Sabču vůbec nebere ohled..a to mi je líto..tak líto jako nic..Sabča mi kvůli tomu denodenně pláče na rameni a mě je pak z toho na nic..Objímaly jsme se a objímaly..brečela jsem jak malá..a Sabča ještě víc..Já vím jak ona se špatně s lidma seznamuje..a její mamka jí udělá tohle..přišla k nám na začátku roku..a musí zase odcházet..někam úplně jinam..tak moc mě to štve,,rozloučily jsme se a pak jsme s W. šly ke mě domů..fotily jsme fotky a tak,...ona mi aspoň trochu zlepšila náladu..achjo..achjo..pak pro ni přijel taťka a jela domů..já jsem pak byla s bráchou..on teď nechodí do práce protože je údajně "nemocný" a nesmí vycházet z domu ani na krok. Tak si se mnou krátí dlouhou chvíli..Prý se tady strašně nudí..to mu věřím..Pak jsem jela s mamkou pryč,..a řekla jí o vysvědčení..no..ta byla celkem ráda..nakoupily jsme pár věcí..pak jsme jely domů,převlíkly se a ona mě hodila k babi ,ať jí ukážu výzo..Babi byla strašně šťastná a dala mi dvě stovky..aspoň si něco koupím..děda mi po tom co jsem mu ukázala vysvědčení začal vysvětlovat matiku,..to jsem fakt potřebovala:D..blbla jsem s bratránkem..ten mi absolutně zlepšil náladu..:) Je stejně starý jak já..jsme spolu od narození..furt..jsme jako dvojčata..když jsme spolu tak se chováme jako by nám bylo 5 a tak se dalo čekat ,že jsme si pustili starý gramofon od babi a začali tančit na Dvořákův Requiem:D♥ Achjo.,mám ho tak ráda..za nic bych ho nevyměnila..to on je ten co mi zvedne náladu vždy když potřebuju..pak jsme říkali 10věcí ,které nám vadí na jeho tetě..:D :) bylo to s ním nej..jako vždy..:)no a teď jsem tady..a Píšu vám..
K.

PS: Jelikož vím ,že lidstvo dospělo k tomu ,že je tak líné ,že si ten článek ani nepřečte, aspoň mi sem nepiště reklamy..

Úplně žeru!♥

29. června 2011 v 18:59 | K. |  Her music.

Ve škole furt posloucháme teďka ♥
Text pod perexem:)


K. má nejspíše zakázaný počítač.

29. června 2011 v 15:49 | divná K. se špatnou náladou. |  Tattered Diary.


Ahoj..lidi..dneska jsme byli na pochoďáku..byl to strašně pohodovej den..s W. jsme se strašně nasmály atak..jak jsme přišli tak jsem byla ještěs W. na hřišti a tam jsme se houpaly , vozily na vozítkách a jedly štramberské uši.:) Jak jsem přišla domů tak byl doma i taťka..no byl na mě hnusný..řekl mi ať si uklidím v pokoji..a ,že ažpřijede z práce ,že mi zabaví počítač ,protože prý jsem strašně hnusná , protivná a drzá na ně..jenže když oni jsou teď na mě taky furt hnusní..Doufám ,že to řekl jenom jako by to vyhrožoval..Protože jinak bych se s ním vážně nebavila..už mám toho dost jak se ke mě chovají..Doufám ,že to bylo jen vyhrožování..jinak mě jebne..nebudu se mít jak s kým domluvit na věcech a tak..achjo..snad jen vyhrožoval..a jestli ne..tak ahoj příští čtvrtek.
Doufající a rozhořčená K.

Menší Výběr Hudby:P♥

26. června 2011 v 20:09 | K. |  Her music.
:)♥
Marilyn Manson - Sweet Dreams .. Nepřijde na chuť každému :P♥

SOVA!

26. června 2011 v 19:40 | K. |  Tattered Diary.


Brej večer..:) U bábi bylo super..jenom jsem přecpaná k prasknutí:p celkem mě to štve..brácha byl nesnesitelný..měla jsem chuť mu dát přez hubu...:PCelkem dobře jsme si všichni pokecali atak:) Wazowski!:D achjo..celkem se nudím..byla jsem se sestřenkou..bavili jsme se o strašně moc věcech..ona už je týden doma..:P jí zabiju :D♥ Dala mi ty šaty ..:p jsou pěkný:)♥ Ona mi řekla ,že můžem spolu zajít někam se kouknout na sovičky :P♥ o prázkách..:p bude to super:) no..teď už snad jen fotky těch šatů:)♥
K.Pod perexem:)

tílko

26. června 2011 v 11:30 | K. |  Owl Fashion.
Tak ho sem dávám:)Good mMmorning..

26. června 2011 v 9:20 | K. |  Tattered Diary.
Dobré ráno milé děti. dneska jsem se tááák dobře vyspala. Zdál se mi sen jak jsem měla všechny soví věci světa..Dělala jsem si včera večer takové tílko se sovičkou s perličkama..moc se mi líbí..pak vyfotím a dám ho sem..:) Dneska musím jít k té babi na ten oběd..achjo..mě se nikam nechce..:P Vezmu si tam na sebe to tílko..:P a jdu si tam vyskoušet sestřenčiny šaty na svatbu..taky vyfotím..:) jsou úžasné:)Miluju sestřenku...tu mladší..:P M. :P♥ Ikdyž..nadruhou stranu se tam těším..bude to dobrý..:) a hlavně tam bude M. moe moniczkáá..:P♥ Mám ji moc ráda..nejlíp se s ní povídá atak..♥
K.

Ajo..že večer..♥

25. června 2011 v 20:49 | K. |  Tattered Diary.


Je večer..krásný večer..:) Dozvěděla jsem se ,že jedu v pátek na Senec do Slovenská..Miluju to tam♥ Tam se nikdy nenudím..dycky tam jsou v poho děcka a fajn kluci..atak..:D♥ a vůbec..strašně miluju Slovensko a Slováky..:D♥ žeru je jen o trochu míň než sovičky..a tam si koupím nějakou sovičku.. a bude to super..:)♥ Pak vám všem ukážu co je ta SOVA zač! a co si koupila:)♥ Napsala mi B. ,že ať se domluvíme na prázky..tak u ní budu na týden v Ově..:) Moc se tam těším..a doufám ,že chytíme f r e e h u g s . Achjo..tak moc se těším za ní..♥ Jsem ji neviděla od minulých prázdnin..:(♥ Moc se mi stýská..♥ mám od ní takového krásného oslíka..a mluvím s ním když je mi nejhůř..♥ Dneska mi je vážně báječně..tak ho možná jen obejmu..:)♥achjo..je mi super..:)♥já asi pudu..zítra jdu k babi na oběd..dneska měla narozky..tak něco přidám možná jen ráno..pa:)
K.

Nejsovičkovatější věci.♥

25. června 2011 v 18:49 | K. |  Owl Fashion.


Vidíte v tom svetru ty sovičky?:)

Kdo je vlastně K.?

25. června 2011 v 17:09 | K. |  Tattered Diary.


Kdo je K.?

Jsem malinkatá,hnědovlasá modrozelenošedooká holka ,která je bláznivá ,stydlivá ,náladová ,srandystická , úchylná a máma říká že jsem strááášlivě ctižádostivá.:D

Miluju SOVY.
Miluju svojeho pejska a kočičku a nechci aby mi je Lea zabila.
Miluju hudbu bez ní ani krok.
Miluju svoje kamarády.
Miluju konec roku.
Miluju začátek prázdnin.
Miluju prázdniny.
Miluju celé léto.
Miluju koupání se.
Miluju módu.
Miluju.

Nemiluju ty co nemilují SOVY.
Nemiluju lidi co si o sobě moc myslí.
Nemiluju kopie.
Nemiluju "kusovky".
Nemiluju bárbíny.
Nemiluju lidi co píšou vypatlanštinou.
Nemiluju lentilky.
Nemiluju.

Odteď jen sovičky.:)

25. června 2011 v 16:09 | K. |  Tattered Diary.


asi jsem sjetá nebo co..ale totálně jsem ujela na sovách..:D posledních 5minut přemýšlím jen o tom jestli si koupím soví tričko nebo soví náhrdelník nebo soví prstýnek nebo soví hodinky nebo socí já nevim co! POTŘEBUJU NĚCO SE SOVOU! A POTŘEBUJU BÝT SOVA! budu sova a basta! potřebuju do nějakýho nákupáku..nejrači bych jela za B. do Ovy..a tam pořádně nakoupila všechno co chcu. Takhle upršenou sobotu jsem neviděla už hodně dlouho. Potřebuju něco dělat. Jsem v koncích. Celý dům kromě mě a bráchy spí..brácha se dívá na nějaký psycho film nebo co a já tu sedim a píšu jak chcu být sova. Asi se kouknu na nějaký film o sovách nebo tak něco. Ale ne. Budu se starat o můj blog sovy.
K.

Jak K. neví co dělat.

25. června 2011 v 15:19 | K. |  Tattered Diary.


AAchiiIIOO..IIiIÁÁ WůBeeeEŤŠ nĚěĚěWíÍÍÍm ťšOO máM dĚěJiIňUušKAAAaŤ..ŤhAAaaQ šEE ŤHAĎi ŤhAAqhjee WIipaťjÁáWÁÁM..ŠťJaŠHnĚě ďjOOuhOo mĚ šEejEe TĚĚň DĚěšIIgŇ..wŮbEeťŠ Še MiiIi něĚěĚJÍÍbÍí..a MUuŠím ĎáÁÁ፠ŇOoWÍÍ..IIIIEeŇŽHEE TĚĚĚĚň ňooWí šee Miiii beEeEŽťhAq ŤHaAaaqii NěĚĚěbUuDĚěĚě JííBť..:Ď aacHIOo.žaAšžíÍŇooUušká mĚĚ ťhooOo ĎOošť šHŤwááť..uUBJIižhtĚě Mii! xXX X) žaaBIIJtĚĚ měě! :[[ ;-OO =@@ iIEEEEŇ mĚěĚě NĚNĚcháÁWEejtě še ťHaAAaĎIIiI wIpAŤJÁwiŇuuškAť u ťHohO MONiťHOjuU! 8[[ ;(( JŠiIIi FaAQť dĚěěěbIIiIj,iiIiAA něĚJšEeM EemOO :-ĎďĎĎ :-// :!!!

Devypatláno:
achjo..já vůbec nevím co mám dělat..tak se tady takhle vypatlávám..strašně dlouho mě sere ten design..vůbec se mi nelíbí..a musím dát nový..jenže ten nový se mi beztak taky nebude líbt..:D achjo.začíná mě to dost štvát..ubližte mi! zabijte mě! jen mě nenechávejte se tady vypatlávat u toho monitoru!

EDIT: K. je nesmírně zasypána inspirací díky jednomu videu!:D

Look number one.

25. června 2011 v 13:09 | K. |  My Looks.


Líbí?

Morning..

25. června 2011 v 11:49 | K. |  Tattered Diary.


Bré ráno..*K. rozespale zývá* rušná noc..nešlo mi usnout..bylo mi horko..vypadá to na upršenou sobotu..nechci upršenou sobotu! Chtěla jsem někam jít! achjo..Místo toho se zas zabalím do deky..ulehnu do postele..pustím si film a budu lenošit..tohle je zábava?..achjo..Chci jít aspoň do kiná...brácha mě od rána zaměstnával obdivováním toho co si zas koupil..pak oznámil že je nemocný..šel si uvařit čaj a já samozřejmě musela pochodovat za ním..sedli jsme si do obýváku a povídali si..přišel taťka z akce..hm..článek plný naříkání..achjo..krátký článek plný naříkání..jdu se dívat na nějaký film..
Bye
K.

Společensky i fyzicky unavena..

24. června 2011 v 19:49 | K. |  Tattered Diary.


Ráno jsme měli jít s třídou na golf..nicméně mamka měla záchvat uklízení v mém pokoji...seřvala mě že jsem si tam včera pořádně nevysála..když já už byla unavená..měli jsme tam jet na kolech..a měli jsme tam být 7.50 jenže bylo 45 a já teprv vylízala z domu..mezitím mi matka rupla smyčec..super..čekala na mě W. a tak jsme jeli na ten golf..jeli a jeli, až jsme dojeli..hráli jsme golf..pak jsme přijeli do školy..pak jsme šli do kina na Little Fockers. Superní to bylo:) Pak jsme šli na oběd a pak jsem jela W. doprovodit (spíš doprojezdit) do půlky cesty..spadl mi řetěz..W. už byla daleko a tak jsem jela domů..hodinu na to W. volám ,že mi spad řetěz a ona na to ,,Hmmm..................................................................................................................................................................................................................Kači já mám asi zlomenou ruku." ,,A je doma někdo? Jedeš do nemocnice?!" ,,Ne nikdo doma není a mamka nemůže odjet z práce." ,,Mám za tebou přijet?" ,Jo." a tak jsem tedy jela..a jela..a jela..a byla jsem tam..jenže W. už skoro nic nebylo..už jí noc nebolelo a tak..takže ..prošvihla jsem kvůli ní výtvarku..byla jsem spocená ..bylo mi blbě z toho horka..A ona se mě zeptala jestli s ní nejdu na tenisový trénink..a tak jsem teda šla..asi 30minut jsem tam hrála o zeď a W. se mi vůbec nevěnovala..tak jsem jí řekla že jdu domů..myslela jsem že je to blízko..chachacha. Nebylo. Šla jsem...a šla jsem..a šla jsem asi 30minut..rychlostí.....no..řekněme že rychlost byla vysoká..Došla jsem k W. domu vzala si sakypaky a kolo a jela..a jela..a jela.. a jela..až jsem dojela k ZUŠ . Tam jsem šla na den Hudby..potkala jsem se tam se S. a tak jsme šly na zmrzku a tak..nakonec jsem skončila zase doma..to byl den..Mamce přišla návštěva..
K.

bang bang..

23. června 2011 v 20:19 | K. |  Tattered Diary.


Nehorázitelně se nudíím..pomoc!Sedím...zkoukla jsem všechny díly Jackass a už mě to začíná srát:Da už ani nevím co bych napsala..celou dobu se tu z nějakýho protivnýho důvodu chladím ručníkem! a ten už je suchý! ještě jsem neviděla Jackass 3d..a začíná..:D ,,Uvidíte hochy z Jackass tak jak ste je ještě nikdy neviděli. Ve Třech DIMENZÍCH." :D já je teda ve třech dimenzích neuvidím..ale tak co:)Ten začátek je teda boží-..:D achjo..já se jdu dívat..čeu a zdar!:D
K.K.

T. blbost

23. června 2011 v 19:19 | T. - ona to nepíše je jen autor tady K.:D
Život je boj,
boj je smrt.
Když chceš bojovat,
Musíš zemřít.

Stále Přemýšlím o sebevraždě,
chci se zabít,
ale nemůžu.
Rodiče by pak plakali.

Museli by mi koupit rakev,
neměli by pak peníze.
Museli by mi koupit kytky,
neměli by pak peníze.

Prostě švihlá švihlonština :D
Mám tu moji T. ale ráda:)


Ejhle!

23. června 2011 v 13:49 | K. |  Tattered Diary.

Nudáá..dneska největší..bože..proč nás do té školy nutí chodit když se ani náhodou neučíme?
První hodina - Kompy
Druhá hodina - Fyzika bez Fyziky
Třetí hodina - Asterix a Obelix (přinesl z prdele kamarád:D)
Čtvrtá hodina - Asterix a Obelix
Pátá hodina - 10minut dívání se na Asterixe a Obelixe -oběd
Pak jsme šli domů.

hmm..W. je na mě kvůli něčemu naštvaná..něco s T..odcházím z oběda a jenom vidím její neodolatelně smutný pohled přez ty kontaktní čočky ,,Ty nejdeš semnou?" ,,Ne jdu domů.". Ona se semnou 2hodiny nebaví a pak čeká že jí doprovodím na bus..Tak jsem tedy vyšla ze školy..Cesta domů byla dlouhá a horká...ale na konec jsem přecijen tu..Dělám si opékané brambory..uvidím jak to dopadne..:P

K.