First Day on the Travels.

27. května 2011 v 14:00 | K. |  On the travels.

Jo..teď bych měla být někde..v Chorvatsku..někde v campu jménem Belveder..a tam někde vnějaké prožrané Chatce spím..je ut pěkně vedro..nejspíš..:D já nevim..třeba teď prší..ne..já nevím prostě!..no..ach..teď jsem si všimla chyby v obrázku..nemůžu si to nikdy skontrolovat..už se mi to dělat nechce..no..co přidat..něco..jako..hmm...Jak se správně namalovat ?:)

takže..začala bych nejdříve mým slovem..a pak něco najdu..
1. Maluj si výrazně buď oči, nebo pusu..nikdy ne obojí dohromady..teda jen pokud nechceš vypadat jako..k*rva:)
2. Jak mít veliké, půvabné a zářivé oči? Linku na spodním víčku veď od vnějšího koutku oka jen do středu oka.

z mých slov by stačilo..:D
Kouřové oči..prostě to žeru..Dech beroucí dramatický Make-Up trend nám zůstává zachovaný: Kouřové oči. Ukážeme vám, jak můžete své oči odvážně a sexy namalovat. S aktuálními Make-upovými trendy Fashionweeks Autumn/Winter 2008/2009
Divoké a elegantní: Který vzhled může tyhle vlastnosti spojit? Kouřové oči mohou - jak na párty, tak i na rodinné slavnosti být perfektním vzhledem! To si myslí i make-up umělci a návrháři, od Gucci přes Chanel až po Yves Saint Laurent.
Smokey Eyes jsou nadčasové a byly vždy důležité téma při velkých, módních přehlídkách v Paříži, Mailandu, New Yorku a Londýně.
Aby jste se mohly namalovat jako profíci, potřebujete prvně tu správnou výzbroj: Jeden štěteček na oční stíny, oční stíny ve světlejším a tmavším odstínu, černá řasenka a pro dramatický projev ještě Eyeliner (tužka na malování očí) v černé . Dobré pro tento vzhled jsou i kouřové odstíny: Antracit, bledě fialová, šedá nebo stříbrná, ale i odstíny hnědé a čoko nechají kouřové oči vypracovat.

Tak do toho:
1. Nejprve si naneste na obličej váš zvyklý základ.
Potom můžete udělat víčka trvanlivější pro barvu, když nanesete Eyeshadow-Base( bázi pro oční stíny ), která vyrovná i malé zarudnutí
(například. "Lemon Aid" od značky Benefit, 20,50 Euro).
2. Pohyblivé víčko namalujte ve světlejším odstínu, až krátce přes záhyb víčka. Potom v prostředku víčka nasadte a naneste tmavší tón - od prostředku k vnějším stranám.Ti, kteří mají oči blízko vedle sebe, by neměly tmavší stíny malovat až po střed oka.
Při barvách je všechno povolené, od stříbřitých očních stínů až po matné tóny. Pro hnědou variantu můžete použít například For Me! Eyeshadow Palette od Manhattanu (5,45 Euro), tmavší verzy můžete vykouzlit s Royal Assets Palette Smokey Eyes od MAC(39 Euro).
3. Potom namalujte vlhké víčko dole na vnějších koutech s bílou kajal-tužkou, které
vyberete opatrně dovnitř.


4. Pro plet pod dolnim obloukem řasů se nechá doporučit dobrý štěteček na oční stíny. Protože tu bude jemně nanesená tmavší nuance očního stínu, přímo pod řasovým obloukem, a jemně oslní. Podle tvaru očí se dá tímto krokem ještě tvarovat: úzké oči se budou s více barvy ve středu dělat kulatějšími. Zatím co při kulatých očích,by se mělo ve středu používat méně barvy.

5. Kdo se rozhodl pro matné oční stíny : Po nánosu očního stínu, ještě jednou krátce přejedte přes víčka s štětcem na pudr - tohle zafixuje barvu.

6. A na konec : Řasenku, nahoře a dole, samozřejmě v černé! Kdo by to chtěl ještě dramatičtější, může před tím s Eyeliner nad vrchnim řasovém oblouku udělat línii , která se tře nad vnějšími kouty oka nahoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama